Moose partneři

Reprezentační a olympijský tým horských kol ČR

Spolupráce se značkou MOOSE trvající už od Olympijských her v Londýně 2012, jejímž výsledkem jsou vysoce specializované výrobky špičkové kvality, se kterými naši reprezentanti dosáhli na medailová umístění v závodech největší světové úrovně. Poznatky získané denním užíváním výrobků v tréninku i závodech slouží k dalšímu technologickému vývoji nejenom ponožek speciální závodní řady, ale také k výrobě ponožek pro denní sportování a všední užívání.

Jiří Ježek

S ponožkami značky MOOSE mám dlouholetou skvělou zkušenost. Provázely mě téměř celou cyklistickou kariérou. Během nejúspěšnějších let byly součástí i mé závodní výbavy, kterou jsem si vždy pečlivě vybíral. V profesionálním sportu hraje roli každý detail, každá maličkost. Navíc jsem známý tím, že vždy preferuji české značky a výrobce. Na ponožky MOOSE jsem se mohl vždycky spolehnout, a navíc jsem na ně patřičně hrdý, protože je firma dostala do povědomí širší sportovní veřejnosti. Ponožky Moose se objevovaly a objevují na olympiádách a mistrovstvích světa…!
Sám jsem v ponožkách MOOSE vybojoval a později i slavil zlaté medaile na Paralympijských hrách a titulech mistra světa. Provázely mě v profesionálních závodech ve spoustě zemích celého světa.

Na ponožky MOOSE spoléhám i dnes po ukončení kariéry, protože dál s oblibou jezdím na kole, chodím běhat anebo jinak sportuji. S nadsázkou říkám, že ponožky MOOSE pomáhají projít všemi výzvami sportovního života s lehkostí… :-)

Reprezentační tým hendikepovaných cyklistů ČR

Spolupráce započala nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie Jiřím Ježkem a následně byla rozšířena na celý tým handicapovaných cyklistů. Specifika daná sportem handicapovaných nesou cenné poznatky pro další tovární vývoj sportovní edice ponožek. Záhy se spolupráce rozšířila na celý tým tělesně handicapovaných cyklistů a v současné době společnost MOOSE podporuje svými výrobky jednotný národní tým handicapovaných cyklistů.

Profesionální tým Nutrend Specialized Racing

Tým Nutrend Specialized Racing je od počátku svého vzniku v roce 2009 orientovaný na výkonnostní a profesionální cyklistiku. Zajímavostí je, že tým sdružuje nejen talentované bikery, ale také špičkové cyklisty s handicapem. Podpora týmu směřuje k přípravě a zajištění mladých bikerů, reprezentantů České republiky v kategoriích Junior a U23. V průběhu třináctileté historie prošla týmem řada talentů české cyklistiky, kteří dokázali vybojovat cenné medaile v závodech SP, ME, MS. Mezi ty nejcennější patří stříbrná paralympijská medaile z Londýna 2012 a křišťálový pohár pro vítězku celkového pořadí světového poháru, Terezu Diepoldovou. Díky dlouhodobé spolupráci se společností MOOSE můžeme nejenom používat profesionální výrobky na jejichž vývoji se sami podílíme, ale které můžeme i nejrůzněji designově upravovat tak, jak to žádají naše klubové barvy a záměry partnerů týmu.

Dukla Brno

Dukla Brno jako resortní centrum ministerstva obrany je zaměřeno na přípravu reprezentantů ČR pro účast na největších sportovních akcích jako je mistrovství Evropy a světa, světových pohárech a olympijských hrách. Svůj úkol se snažíme plnit co nám síly stačí. Od roku 2006 jsme získali na výše uvedených akcích více jak 80 cenných kovů vč. titulů mistrů Evropy a světa. K tomu, abychom dosahovali těchto výsledků potřebuje konkurence schopný materiál a vybavení. Jsme velmi rádi, že jsme vybaveni ponožkami MOOSE, které perfektně splňují naše vysoké požadavky na cyklistické ponožky.

Jan Hruška

Jsem bývalý profesionální cyklista, který má za sebou 12 profi sezón na silnici. Vyhrál jsem dvě etapy Giro d´Italia a získal tak zatím první a poslední růžový dres pro Českou republiku. Ze silničního kola jsem přesedlal na horské a pokračoval ještě 5 let jako profesionální cyklista. Shodou mnoha náhod jsem převzal vedení týmu, v kterém jsem na MTB působil. Mým cílem je, aby se lidé cyklistikou mohli bavit v dobré týmové partě, elitní jezdci měli vše, co k závodění potřebují a děti měli vzor a motivaci bavit se kolem. K tomu je potřeba kvalitní materiální zajištění týmu. Snažím se o dlouhodobé partnerství s těmi, co mají spolehlivé výrobky a prezentovat jen to, čemu opravdu věřím. V profíkách jsem byl vždy rád za kvalitní věci. Značku MOOSE jsem vozil ještě v době svého aktivního závodění. Dlouhodobé spolupráce s MOOSE si vážím hlavně proto, že je férová a výrobky odpovídají poměru cena/kvalita, což se mi pozitivně vrací v referencích od členů týmu i mé osobní spokojenosti.

 

Testeři

Jiří Hess

Jsem sportovec tělem i duší. Mé oblíbené motto: „Když se zdá, že už omdlíš, nohy Tě neposlouchají, tvoje plíce nemůžou dýchat a oči nic nevidí, zjistíš, že to je teprve ten nádherný pocit.“ Přesně pro tento pocit mám běhání rád.

Marcel Beran

Jako dítě jsem začínal s cyklotrialem, nyní proháním horské kolo. Jsem pořadatel Vrchařské koruny Plzeňského kraje a vyjížděk CykloHistorie. Zároveň pracuji v rodinném bikeshopu, takže jsem stále v jednom kole. Mám rád výzvy a akci.

Michal Hradil

Jsem vášnivý otužilec a aktivní sportovec zaměřující se hlavně na workout a kalisteniku. Nejvíce času ale trávím chozením po horách. Rád se dostávám na hranu a zjišťuji, co mé tělo ještě dokáže zvládnout. Na svých výpravách rád testuji horské vybavení a vybírám si jen to, které dokáže splnit mé očekávání. Mám za sebou treky TMB a Alta Via 1. Můj plán je pokračovat v trendu posledních let, žít život naplno = dělat, co mě baví.

Veronika Beňasová

Se svými dvěma ohaři se věnuji individuálnímu mushingu, konkrétně scooterjoringu - tedy jízdě na koloběžce tažené psem. Kromě toho mám zálibu v horském běhání, díky kterému jsem se propracovala až na ultramaraton. Postupně se ze mě stává i cyklista a volný čas trávím nejraději v horách - v zimě lyžováním a v létě turistikou se psy.

Lucie Skalická

Pracuji jako provozní vodáckého kempu a půjčovny, v zimě jako vedoucí lyžařské školy. Poznáte mě podle mého nejvěrnějšího čtyřnohého parťáka Cuberta, ten je všude se mnou, na vodě i na lyžích. Od malička se věnuji kanoistice a zimním sportům. Mým největším snem je sjet řeku Colorado v Grand Canyonu a ten se mi právě plní. A co bude dál? To se uvidí…

Jakub Filip

Jsem dlouholetým nadšeným silničním a dráhovým cyklistou. Mezi mé závodní úspěchy patří dva tituly amatérského mistrovství ČR v silniční cyklistice 2021 a 2022, vítězství na Mistrovství Berlína na dráze nebo 8. místo na mistrovství Evropy. V současnosti vedu cyklistický tým SpectumBike Raceing.

Jana Hvozdenská

Bez sportování si nedokážu svůj život ani představit. Nejčastěji mě potkáte na horách, a to buď při turistice nebo lyžování. Mou nedílnou součástí bývají i mí dva čtyřnozí parťáci, kteří se v horách prohánějí stejně rádi jako já. Mezi mé aktivity patří i parašutismus, kde je velmi důležité být oblečený do kvalitních materiálů. Jsem moc ráda, že mohu s firmou MOOSE spolupracovat.

Vojtěch Bednarský

Závodně se věnuji triatlonu, běhu a skialpinismu. Mezi mé nejcennější výsledky považuji 6. místo na ME v duatlonu a 26. místo na ME v triatlonu. Třikrát jsem vyhrál MČR v duatlonu a dvakrát jsem se dostal do Top10 na Světovém poháru v xTerra Short-track. V horách trávím hodně času a velmi ocením kvalitní a odolné oblečení jako je třeba to od firmy MOOSE.

Máca Vrtalová a Marian Klobas

Máca je členka reprezentace v požárním sportu. Věnuje se běhu na 100m s překážkami. Marian běhá TFA - železného hasiče. Ve volném čase se oba věnují cvičení a masírování klientů, běhání, jízdě na kole, výšlapům a vším, co je spojené s pohybem. V roce 2020 se Máce podařilo vyhrát Český pohár v běhu na 100m s překážkami v požárním sportu. V roce 2021 si dovezla bronzovou medaili v celkovém hodnocení družstev žen z Mistroství světa v Kazachstánu. Rok 2023 jí přinesl prvenství v Bulharsku na Odessos cupu v běhu na 100m s překážkami.

Roman Vetešník

V mládí jsem jezdil na kole za Duklu Praha a teď už jezdím jen pro sebe a pro radost. Živím se psychoterapií, protože účast na příbězích klientů je stále fascinující a jsem za to velmi vděčný. Nedílnou součástí mého života jsou mí dva synové, láska k všemu italskému, k hudbě a fotografii. Ponožky MOOSE si mě získaly zejména díky speciální edici Jirky Ježka a od té doby jezdím v podstatě jen v této značce.

Štěpánka Drechsler

Jsem vášnivá sportovkyně a milovnice hor, ve kterých trávím snad každou volnou chvíli. Věnuji se sjezdovému lyžování i skialpinismu, v létě ráda vyrážím na túry, na via ferraty nebo na výlety na horském kole. V Praze mě můžete potkat při běhu v Kunratickém lese.

Adéla Škvrnová

Závodím v individuálním mushingu. Moje hlavní disciplína je bikejoring (cyklista tažený psem), ve které se snažím reprezentovat ČR jak nejlépe dovedu. Účastním se také závodů na koloběžce, v canicrossu nebo v zimě na běžkách. Mimo mushing se věnuji cyklistice, vysokohorské turistice, skialpinismu, sjezdovému lyžování a mnoha dalšímu.